• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Оздоровлення дітей

Оздоровча кампанія розпочалася!

Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», «Про оздоровлення та відпочинок дітей», «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», враховуючи постанови Кабінету Міністрів України від 17.07.2009 року №734 «Про затвердження порядку направлення дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів державного бюджету», Розпорядження КОДА від 25.04.2016 року №138.

У Бориспільській ЗОШ І-ІІІ ст. №3 станом на 03.04.2017р. оздоровилися та відпочили учні у кількості – 14 чол. з них діти соціально-незахищених категорій:

  1. діти сироти та позбавлені батьківського піклування – 2 учнів - санаторій «Поляна» Баришівського району та ДПУ МДЦ «Артек» м. Київ, Пуща – Водиця;
  2. діти інваліди – 1 учень ДОЗ «Зоряний» с. Карапиші, Миронівський район, Київська область;
  3. діти, батьки яких загинули у районі проведення АТО – 2 учні – МДТ «Молода гвардія» м. Одеса, санаторій «Поляна», Баришівського району;
  4. діти з малозабезпечених родин – 1 учень – ДОЗ «Зоряний» с. Карапиші, Миронівський район, Київська область;
  5. діти з багатодітних родин – 3 учнів ДОЗ «Зоряний» с. Карапиші, Миронівський район, Київська область;
  6. діти «Д» обліку – 5 учнів - санаторій «Поляна» Баришівського району та санаторій «Прикарпатський» м. Яремча, Закарпатська область.
Кiлькiсть переглядiв: 200

Коментарi