Наша гордість

Перший директор закладу З.І.Черніченко подбав про озеленення і навколо школи було висаджено багато різних видів дерев і кущів. Цей парк є прикрасою школи і сьогодні.

У школі працювали відомі в області педагоги, зокрема М.І.Верещага – учитель географії, нагороджена орденом Трудового Червоного Прапора. Під її керівництвом збудовано перший у місті метеомайданчик, зелений клас.

У школі довгий час працювала талановита вчителька музики Кравчук Стефанія Василівна (нагороджена Всесоюзною грамотою Островського). Завдяки їй у закладі було введено поглиблене вивчення музики (працювала за системою Ж. Жовчака). Функціонували три хори різновікових категорій, оркестр народних інструментів. Педагог започаткувала вивчення духовної музики, написала вальс на честь школи № 3.

Школа пишається досвідченими педагогами, серед яких Кічинська Н.І. – вчитель історії, Рибаківська Г.О. – вчитель російської мови та літератури, вчитель-методист, Верещага М.І. – вчитель географії, заслужений вчитель, нагороджена орденом “Знак пошани”. Учитель фізики Розовик Іван Тихонович (1966-1967 р.р.) власними руками за одне літо створив кабінет технічних засобів навчання, які працювали на дистанційному управлінні. Це було дивом на той час!

У 1973 році школу очолив Воробей Микола Васильович, який підняв заклад на новий публічний щабель. Школа стала опорною школою МО УРСР і обласного відділу освіти. Сюди приїздили на навчання вчителі з області, з України, з Москви переймати передовий педагогічний досвід. Учителі давали відкриті уроки в добре обладнаних ТЗН кабінетах. Ольга Іванівна Стирко, вчитель креслення, малювання своїми руками створила кабінет методичної роботи, де інформаційні стенди були оформлені на склі.

З 1980 року по 1990 рік директором стала Пилипенко Надія Миколаївна, якій довелося відновлювати та відбудовувати заклад, а саме: котельню приблизно з 1994 року вдалося передати до тепломережі, переклали теплотрасу, перекрили дах, привели в порядок харчоблок, спортзал, завезли нові меблі, провели підземні кабелі до школи, встановили спортивний майданчик, ігровий майданчик, тир для проведення змагань зі стрільби. Були створені кабінет обслуговуючої праці, один із кращих у місті (зав. Захарчук В.Г.), столярна і слюсарна майстерні, в яких кожен учень був забезпечений комплектом столярних і слюсарних інструментів для роботи на станках.

45 років пропрацювала на одному місці, в ЗОШ № 3 Семенець Людмила Сергіївна, вчитель російської мови та літератури, зарубіжної літератури. Серед молодих вчителів слід відмітити Красненко Оксану Миколаївну – вчителя англійської, французької мов, кандидата філологічних наук, яка у 2011 році захистила дисертацію на тему: «Лінгвопрагматичні засоби персуазивності у сучасній французькій мові» і продовжує свій педагогічний шлях у стінах Національного університету ім. Т.Шевченка.

Школу очолювали директори:

1965 - 1973 р.р. – Черніченко Зіновій Іванович

1973 - 1980 р.р. – Воробей Микола Васильович

1980 - 1990 р.р. – Пилипенко Надія Миколаївна

1990 - 1996 р.р. – Хахуда Євгеній Іванович

1996 - 1998 р.р. – Вовк Олександр Миколайович

1998 - 2001 р.р. – Іванюта Павло Григорович

2001 - 2011 р.р. – Матлак Григорій Федорович

З 2011р – Панкявічене Ірина Анатоліївна.

На сьогоднішній день у закладі створені умови для розвитку особистості і творчої самореалізації, вміння працювати, вчитися.

Склад педагогічного колективу станом на 01.09.2021: усього педпрацівників – 52,

з них мають:

вищу кваліфікаційну категорію – 25,

І кваліфікаційну категорію – 9,

ІІ кваліфікаційну категорію – 7,

категорію «спеціаліст» – 11,

мають звання «вчитель-методист» – 8

«старший вчитель» –12

«старший вихователь» – 1

Плідно працюють у закладі «вчителі-методисти»:

Панкявічене Ірина Анатоліївна – директор школи, вчитель музики, мистецтва;

Оляніна Олена Миколаївна – заступник директора з НВР, вчитель математики, інформатики;

Панчук Лідія Василівна – заступник директора з НВР, вчитель української мови і літератури;

Ведель Олена Миколаївна – вчитель початкових класів;

Висовень Валентина Олексіївна – вчитель початкових класів;

Маліченко Григорій Васильович – учитель фізичного виховання;

Лобода Олена Марківна - вчитель початкових класів;

Ярох Світлана Федорівна – вчитель фізики.

Головним завданням нашого закладу є створення умов для розвитку творчої особистості дитини. Здібність, обдарованість, талант розглядається з різних точок зору. Стародавня мудрість говорить: «Якщо твої плани розраховані на рік – сій хліб, якщо твої плани розраховані на десятиріччя – посади дерево, якщо твої плани розраховані на вік – виховуй дітей».

/Files/images/pro_zaklad/Безымянный1.jpg

/Files/images/253620711_932265994085704_4956696035893609385_n.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 894