Бориспільська середня школа № 3 була відкрита у 1965 році. Будувалася швидко, за 1 рік для дітей, відселених із зони, відведеної для будівництва Київської ГЕС. Цей новий район стали називати Дубечанським. Школу відкривали дуже урочисто. Шанованим гостем свята був міністр освіти П. Ніколаєнко. Завідуючим райвно працював Корніяка Михайло Якович, а першим директором школи став його попередник Черніченко Зіновій Іванович.

Перший директор закладу З.І.Черніченко подбав про озеленення і навколо школи було висаджено багато різних видів дерев і кущів. Цей парк є прикрасою школи і сьогодні

Окрім дітей мікрорайону школи, у заклад приходили продовжувати навчання діти з восьмирічної школи № 2, а також з усіх шкіл міста до старшої школи, оскільки в школі № 3 було впроваджено виробниче навчання – автосправа. Був свій автопарк, трактор, 3 класи повністю обладнані для автосправи. Поряд зі шкільним спортзалом були роздягальні з душовими кабінками. На подвір’ї було багато квітів, насаджено багато дерев, дендропарк.

Під керівництвом заслуженого вчителя географії Верещаги М.І. було збудовано перший у місті метеомайданчик та «зелений клас» для проведення уроків географії (фото 1970 р.)

Учитель фізики Розовик Іван Тихонович (1966-1967 рр.) власними руками за одне літо створив кабінет технічних засобів навчання, які працювали на дистанційному управлінні. Це було дивом на той час!

Після того, як у місті було створено міжшкільний навчально-виробничий комбінат, у школі відмінили виробниче навчання, автомашини були передані до МНВК.

Учні щоосені допомагали шефській організації радгоспу «Бориспільський» у зборі врожаю. За цю роботу на спецрахунки надходили кошти, за які надавалася допомога дітям-сиротам і дітям з багатодітних родин. А також було придбано комплекти музичних інструментів для шкільних естрадного та народного оркестрів.

Учні закладу були постійними переможцями багатьох спортивних, творчих змагань, учасниками туристичних походів. Щороку працювали дитячий табір та табір праці і відпочинку.

Саме в школі № 3 функціонувала одна з кращих бібліотек міста, завідувала якою Дубровська Т.В.

У закладі було створено кімнату-музей Василя Севастяна, колишнього учня школи, який загинув смертю хоробрих в Афганістані 3 травня 1981 року.

Восени 2019 року у закладі було відновлено роботу музею історії та краєзнавства.

Школу очолювали директори:

1965 - 1973 р.р. – Черніченко Зіновій Іванович

1973 - 1980 р.р. – Воробей Микола Васильович

1980 - 1990 р.р. – Пилипенко Надія Миколаївна

1990 - 1996 р.р. – Хахуда Євгеній Іванович

1996 - 1998 р.р. – Вовк Олександр Миколайович

1998 - 2001 р.р. – Іванюта Павло Григорович

2001 - 2011 р.р. – Матлак Григорій Федорович

З 2011р – Панкявічене Ірина Анатоліївна.

/Files/images/strya_zakladu/Верещага_і_перший_директор_Черніченко_З.І._з_учнями_1967р.JPG/Files/images/strya_zakladu/Парк_біля_школи_1965р.1.jpeg/Files/images/strya_zakladu/Метеомайданчик_у_школі_3 фото.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 671